Костянтинівка гостей зустрічала Есть фото

11 Червня в 12:06  0  763

КультураКостянтинівка гостей зустрічала

У п'ятниую, 8 червня, в рамках проведення районної мистецької акції «Слався, рідний Пологівський край!», присвяченої 95 – річчю Пологівського району, на нашій Агрокомівській землі відбувся великий святковий концерт! Скільки талановитих артистів Пологівщини завітало до нас!

 

Усіх присутніх у залі привітала заступник голови райдержадміністрації Півень І.Г. і вручила Почесні нагороди землякам – агрокомівцям, які своєю чесною і самовідданою працею прославляють наш рідний край.
Зі словами вітань до земляків звернулися сільський голова Дмитренко Н.М., голова профспілкового комітету товариства «АГРО КОМ 1990» Гончар Н.В., а також депутат районної ради Донець А.В., яка закріплена за територією Костянтинівської сільської ради.


З музичним вітанням виступили учасники художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу: вокальна група «Криниченька», солістки клубу Я. Сиротюк, К. Тріщук і маленька зірочка Іринка Даценко.
Усіх присутніх на святі зачарувала виставка робіт наших майстринь декоративно – прикладного мистецтва: Н. Романцової, Л. Борт, Т. Борщ, Н. Нехорошевої,
Н. Шевченко, О. Кірілової, Я. Сиротюк, О. Сочован. Дякую Вам, шановні майстрині, за талант і за Ваші неперевершені роботи! Ми горді, що живемо серед таких талановитих людей!
А потім розпочався великий святковий концерт артистів Пологівщини.


Від щирого серця жителі Агрокомівського краю дякують начальнику відділу культури і туризму Пологівської райдержадміністрації Діденко М.В., КУ «Пологівський районний організаційно – методичний центр» за організоване для нас прекрасне свято!


Готуючись до 95 – ї річниці Пологівського району, ми з гордістю говоримо, що живемо у найбагатшому і найгарнішому куточку нашої рідної землі, серед талановитих, добрих і працьовитих людей!
Від імені сільського голови Дмитренко Н.М. і мене особисто ми дякуємо Вам, шановні земляки, що завжди допомагаєте нам і підтримуєте!


Велика подяка усім Пологівським артистам за участь у святі!


Живи й процвітай, Пологівський край, і ювілей свій гідно зустрічай!

 

 

Катерина Тріщук,
завідуюча Костянтинівським сільським клубом

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)