Хвала натрудженим рукам, що пахнуть рідною землею!

18 Листопада 2016 16:49  0  2082

Народна новинаХвала натрудженим рукам, що пахнуть рідною землею!

У час, коли осінь давно вже стала повновладною володаркою природи і губить своє останнє яскраве вбрання, своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства.

 

17 листопада у нашому ТОВ «АГРО КОМ 1990» його відзначили на славу!

 

Свято розпочалося осіннім агрокомівським ярмарком, на який щиросердними словами і жартівливою піснею запросила весела і огрядна молодичка
(Г. Даценко). Учасниці вокальної групи «Криниченька» заспівали вітальну пісню про наш рідний край.

 

І зашумів ярмарок!.. На нього завітала хитрюща кумонька (Л. Борт), яка прийшла яйця продавати, щоб літа молоді купити, а як грошей вистачить, то й молодця гарненького. Порадували своїми талантами і діти – учасники вокальної групи «Веселі нотки» та гуртка художнього читання «Прометей» (А. Гончар, А. Свіжінко, П. Кісіль, Д. Муравйова, Д. Кейда, А. Павлусевич, А. Кисіль), які піснями і гуморесками веселили усіх.

 

А який же ярмарок без «справжнього господаря» (Т. Кошовий), який не так спродувався, як «причащався», і його дружина макогоном причастила, ще й пісню про нього заспівала.

 

Весь час на ярмарку лунали жартівливі українські народні пісні у виконанні учасників вокальної групи «Криниченька».

 

Ведучі свята А. Павлусевич та А. Кисіль запросили присутніх пригоститися дарами рідної землі, які можна було купити на ярмарку. Активну участь у підготовці ярмарку взяли працівники сільської ради та завідуюча сільською бібліотекою.

 

Ведучі запропонували придбати усім бажаючим квитки святкової лотереї, яка проводилася за підтримки директора ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандурова В.В.

 

Свято продовжилося у затишній глядацькій залі. Урочистості розпочалися хвилиною Пам’яті Бандурова В.Л., колишнього директора агрофірми «Комунар», та всіх працівників сільського господарства, які відійшли у вічність. Символом нашої пам’яті стала пісня «Над землею тумани» у виконанні Н. Дмитренко і
К. Тріщук.

 

Українська красуня Осінь (Т. Харкевич) вручила найсвятіший дар нашої землі – запашний коровай директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандурову В.В., який, приймаючи його, виступив з вітальним словом до земляків: працівників товариства, ветеранів праці, пайовиків. Зі словами вітання виступив Пологівський міський голова Коноваленко Ю.А., сільський голова Дмитренко Н.М.,
голова профспілкового комітету Гончар Н.В., директор Костянтинівської ЗОШ

 

І – ІІІ ст. Лемешко І.М. Гостями свята були Межейко В.І – голова Запорізької обласної федерації футболу, Цукан В.М. – директор ТДВ «Любокут», Профатило О.О. – директор ТОВ «Аванте».

 

До вітання приєдналися учні Костянтинівської ЗОШ, які підготували цікаву програму. За це велика подяка педагогічному колективу школи.

 

Аплодисментами глядачі зустріли заслуженого артиста України Андрія Князя, якого на свято запросив директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Бандуров В.В.

 

Усі присутні були у захватні від його співочого таланту. Сільський голова Дмитренко Н.М. вручила квіти артисту і подякувала за гарний виступ.

 

Ось прийшла довгоочікувана мить розіграшу лотереї де було розіграно 70 лотів (і телевізор, і мобільний телефон, і поросятка, і багато іншого…).

 

Тож вітаємо усіх щасливчиків!

 

Усі присутні щиро дякували директору ТОВ «АГРО КОМ 1990»

 

Бандурову В.В., сільському голові Дмитренко Н.М. та аматорам Костянтинівського сільського клубу за проведене свято.

 

Шановні земляки! Працівники сільського господарства рідної Пологівської землі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Ваш щоденний труд дуже необхідний для людей.

 

За це Вам низький уклін!

 

 

К. Тріщук,
Завідуюча Костянтинівським сільським клубом

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)