Конка стала глибшою Есть фото

2 Квітня в 07:27  0  1834

На районіКонка стала глибшою

Восени і до середини грудня минулого року тривали роботи по розчищенню ділянки річки Конка, що знаходиться в районі мосту по вулиці Сигнальній.

 

Тоді, у ході розмови з Юрієм Зєзюковим, начальником виконання робіт на даній ділянці, ми дізналися, що генеральним підрядником є ТОВ “Главмаш”, який отримав завдання працювати над розчищенням даної ділянки за проектом інституту Запоріжгідроводхоз на замовлення Пологівської міської ради. В цьому районі жителі особливо страждали від паводків та підтоплень.

 

Розчищенням займались запорізькі спеціалісти за проектом “Реконструкція дренажного колектора паркової зони в руслі річки Конка”.

 

Техніка працювала аж до середини грудня, бо погода була сприятлива. Вже навесні стало видно перші результати. Вода у річці почала прибувати. Із декількох десятків сантиметрів глибина збільшилась майже до метра. У людей, які живуть неподалік з’явилася надія, що тепер підтоплення їм не загрожуватиме.

 

Дана ділянка річки розчищена, вода у річці швидко прибуває. Сподіваємось, це означає правильність виконання робіт. Слід сказати, що це лише один із етапів масштабного проекту дренажування Поліг.

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)