«Свої пісні я вам дарую…» відбувся знов

23 Травня в 22:07  0  1183

Культура«Свої пісні  я вам дарую…» відбувся знов

Другий свій концерт 18 травня Аріна Закарлюка подарувала нашим військовослужбовцям, які базуються на території Поліг, за підтримки В. Сопільняка, який очолює « Волонтерський рух Пологівщини» та начальника відділу культури М Діденко.

 

У похідних умовах, але з великим натхненням дівчина співала хлопцям пісні, які нагадали і про рідний дім, і про батьків, і про друзів- побратимів. Хвилиною мовчання було вшановано пам‘ять загиблих у війнах.

 

Репертуар програми був дещо змінений та адаптований під дорослого слухача. Цього разу хореографічний колектив « Dance studio» районного Будинку культури знов підтримав благодійну ініціативу, а наприкінці програми діти пов‘язали на руку воїнам національні стрічечки з надписом «Повертайся! Чекаємо!» Родзинкою ж цієї зустрічі став великий пиріг, який вже традиційно Аріна вручила своїм слухачам.

 

Нагадаємо, що юна пологівчанка розпочавши благодійну творчу діяльність, вже вдруге дала свій сольний концерт, метою якого є створення атмосфери добра та радості, піднесення духу патріотизму та толерантного ставлення одне до одного.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
0
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)