Воскресенці отримали комплекти захисту для пожежників - добровольців

21 Жовтня в 15:20  0  931

На районіВоскресенці отримали комплекти захисту для пожежників - добровольців

Воскресенська ОТГ стала учасником проекту « Вдосконалення системи цивільного захисту шляхом створення добровольчих пожежних команд в об’єднаних територіальних громадах” від Посольства Республіки Польща в Україні. За період участі в програмі громада створила добровільну пожежну команду в складі 12 осіб. Протягом року учасники команди відвідували навчальні тренінги та семінари. За результатами навчання вони отримали посвідчення. За допомогою Пологівського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області розроблений та затверджений «План реагування на надзвичайні ситуації та території Воскресенської об’єднаної територіальної громади, а також затверджене «Положення про добровільну пожежну охорону Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області».

 

17 жовтня 2019 року у м. Дніпро відбувся захід нагородження в рамках Ініціативи місцевого розвитку «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах», учасниками якого стали представники Воскресенської ОТГ. Ініціатива місцевого розвитку «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах» була ініційована програмою ULEAD з Європою та реалізована Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Для участі в ініціативі було обрано 30 громад з 6 областей України. Основна мета – підтримка об’єднаних громад у процесі розвитку цивільного захисту на місцях.

 

В рамках Програми Воскресенська об’єднана територіальна громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді 4 комплектів індивідуального захисту та спеціалізованого обладнання на загальну суму 104 533 грн.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
3
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)