У сусідньому районі ввели карантин через поширення шкідливих комах

18 Вересня 2020 09:35  0  1576

У регіоніУ сусідньому районі ввели карантин через поширення шкідливих комах

У Чернігівському районі виявили американського білого метелика


Через поширення шкідливих організмів на території району запроваджено карантинний режим. Про це повідомляє прес-служба Госпродпотребслужби в Запорізькій області.

 

Так, з метою локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму - американського білого метелика - Hyphantria cunea Drury, виявленого на території смт Чернігівка Чернігівського району, на підставі подання державного фітосанітарного інспектора Головного управління Госпродпотребслужби в Запорізькій області, розпорядженням Чернігівської районної державної адміністрації від 14.09.2020 року №135 введено карантин на території лісового насадження на захід від вулиці Рєпіна на площі 49,1 га.

 

Розпорядженням затверджено план фітосанітарних заходів по локалізації та ліквідації регульованого шкідливого організму. Відзначається, що карантинний режим буде діяти до повної ліквідації шкідливого карантинного організму в межах затвердженої карантинної зони.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
40
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)