Пенсіонерка із Запоріжжя стала зіркою Youtube (відео) Есть видео

16 Листопада в 08:36  0  1584

У регіоніПенсіонерка із Запоріжжя стала зіркою Youtube (відео)

67-річна жителька Запоріжжя Валентина Комарова, яка пересувається по місту на гіроскутері, дізналася, що відеоролики з її участю стали популярними в мережі Youtube, зокрема в Угорщині, зібравши десятки тисяч переглядів. Жінка каже - така увага людей допомагає будувати нові плани на життя.

 

Пенсіонерка Валентина Комарова запевняє, що їздить на гіроскутере не для розваги, а по необхідності, так як має проблеми з ногами. Але рівновага тримати жінці вдається добре. Про те, що її відеоролик набув популярності в мережі інтернет і за межами країни, дізналася від родичів з Угорщини.

 

- У нас там родичі живуть, кажуть, що десь уже мільйонів п'ять, поставили лайки. Уже поважний вік у мене, це теж про щось говорить. Гіроскутер, звичайно, дуже хороша річ і дуже зручна для тих, хто має великі сім'ї. Єдине, що не у всіх людей мого віку вийде їздити, але не треба опускати руки і намагатися тримати інтерес до життя. Тоді у вас все буде добре. Це звичайно швидкість, рух, тому як час проходить зараз дуже швидко і треба всюди встигати і в аптеку і в магазин і в школу ", - каже пенсіонерка Вален ина Комарова.

 

Така увага з боку людей не бентежить пенсіонерку. За її словами, після цього життя особливо не змінилося.

 

Валентина Комарова каже - не заперечуватиме, якщо і в подальшому її відео буде збирати перегляди.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
9
Сміх
6
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)