Коли на повну в місті запрацює 3G? Есть фото

10 Листопада в 09:56  0  747

У регіоніКоли на повну в місті запрацює  3G?

Сусідній Бердянськ вже давно користується зручним 3G інтернетом від «Київстар» -, а до нас, як завжди, довго все доходить.

 

Тож, у чому справа? Чому послуга доступна не усім пологівським користувачам «Київстару»? І що з 3G робиться в Запоріжжі?

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Депутат міської ради Роман Сорока коментує ситуацію так:


- Я користуюсь 3G, це дуже гарна і корисна послуга в нашому місті. Шкода, що 3G в Україні в широкому користуванні з'являється тільки зараз, і покриття дуже повільно розповсюджується, у той час, як у світі вже давно перейшли на 4G та LTE. Так, у Пологах не зовсім якісний та стійкий прийом 3G, але я думаю, це з технічних причин, які згодом усунуть оператори зв'язку. Зате швидкість пристойна, яка інколи перевищує швидкість інтернет-провайдерів у нашому місті, які поставляють інтернет по оптичному кабелю. Наразі 3G у Пологах є від «Київстару», «Укртелекому» та «Інтертелекому», тому не всі можуть користуватися цією послугою. А взагалі радий і тому, що є.

 

Коли нарешті 3G запрацює в нас на 100% та в області в цілому, кореспонденти інтернет-порталу rayonka.com запитали в голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

 

 

- Дуже прикро, але це правда, що запоріжці вже стомились чекати 3G інтернет. Як повідомив днями гендиректор ТАП «Київстару» Петро Чернишов, генеральний директор міських теплових мереж Запоріжжя не пустив технічних фахівців на свої об'єкти. Головна вимога - радикально підвищити орендну плату. Хочу нагадати, що, за попередніми домовленостями з Міністерством оборони, військові мали звільнити зайняті в Запоріжжі радіочастоти не пізніше середини 2017 року. Я особисто звернувся до Міністерства з проханням пришвидшити процес. І наш регіон почули. Тепер же, коли фахівці «Київстару» запевняють про технічну готовність до відповідного кроку (вишки та необхідне обладнання вже наявні), доводиться домовлятись за кожен крок на місцях. І я вдячний міському голові Запоріжжя Володимиру Буряку за оперативне втручання у ситуацію. Питання сучасного зв’язку лишається під моїм особистим контролем. Всі його переваги вже відчули на собі Бердянськ, Мелітополь, Кирилівка, Приморськ та Приазов’я. І в обласному центрі 3G не зупинять жадібність та бюрократія! І, відповідно, після того, коли на повну запрацює послуга в Запоріжжі, далі по спеціальній процедурі 3G інтернетом можна буде користуватися і в Пологах.

 

Автор: Наталя НІКІТЧУК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)