Й досі не відомо коли запрацює відреставрований Пологівський БК Есть видео

29 Лютого в 08:59  0  1742

На районіЙ досі не відомо коли запрацює відреставрований Пологівський БК

У списку довгобудів області останніми роками опинився Пологівський районний будинок культури. Тут ремонт триває вже п’ятий рік, хоча завершити, за обіцянками районних посадовців, мали б у січні 2018-го.

 

У Пологівському будинку культури триває завершальний етап робіт. Сцену розширили, стіни оздобили спеціальним акустичним матеріалом, встановили сучасне освітлення, а для глядачів – нові комфортні сидіння, закупили куліси та апаратуру.

 

Головне ж питання: коли заклад прийматиме своїх перших відвідувачів? Рішення про реконструкцію будівлі ухвалили ще 5 років тому.

 

Загальна вартість робіт з реконструкції Пологівського будинку культури склала сім з половиною мільйонів гривень. Три з половиною — це кошти обласного бюджету. Решта — районного. Начальник відділу культури каже, хоча проблем з фінансуванням не було, та з ремонтом і справді затягли. Не обійшлося без проблем з підрядниками. Директор однієї з компаній, знаючи, що частина ремонту не виконана, вніс неправдиві дані до Актів прийому будівельних робіт. Збиток — майже 75 тисяч гривень. Розгляд справи у суді триває і досі.

 

Роботи, кажуть у Пологівський громаді, триватимуть кілька місяців. Про дату відкриття оновленого будинку культури обіцяють повідомити додатково.

 

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
8
Сміх
9
Жах
42
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)