З якого віку платити за свого школярика в маршрутці?

3 Вересня 2013 11:13  0  34227

Запитай у "РАЙОНКИ"З якого віку платити за свого школярика в маршрутці?

Читачка Ніна Ястребова стурбована тим, що їй доводиться оплачувати проїзд свого 6-річного сина-школяра в місцевих маршрутках:

 

«Цього року мій син пішов у перший клас. Тому кожного ранку і щовечора ми маємо їздити на міському транспорті. Деякі водії вимагають оплату за проїзд дитини. У мене питання, з якого віку треба платити за дитину в маршрутці?»

 

Газета адресувала запитання до начальника АС Пологи Сергія Фісуна. Він пояснив, що безкоштовно, без надання окремого місця, можуть їздити діти до шести років.

 

- У період із 1 жовтня по 15 травня діти віком від 6 до 14 років згідно ЗУ «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» мають право їздити на пільговій основі із 25 % знижкою. При пред’явлені свідоцтва про народження, вони оплачують 75 % від вартості квитка, - повідомив Сергій Михайлович. - Безкоштовно можуть їздити лише діти з багатодітних сімей.

 

Сільська дітвора може економити

 

У приміщенні автовокзалу на стенді розміщена інформація про те, хто може претендувати на знижки при придбанні квитка. Там зазначено, що на безкоштовний проїзд у автобусах приміського сполучення (на відстані понад 3 км від школи) мають право учні, які мешкають у сільській місцевості. На автобуси міжміського сполучення ці пільги не поширюються.

 

Абсолютно безкоштовно, але дорослі

 

До речі, абсолютно безкоштовно можуть їздити у громадському транспорті депутати місцевих рад, судді та судді у відставці, прокурори, слідчі, міліція, податкова міліція, співробітники СБУ.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
8
Сміх
20
Жах
55
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)