Громадська думка. Що зробите ви, коли закінчиться світ? Есть фото

1 Грудня в 09:05  0  323

АсортіГромадська думка. Що зробите ви, коли закінчиться світ?

Британський вчений Стівен Хокінг прогнозує кінець світу у найближчу тисячу років. Він упевнений, що життя на Землі зникне через ядерну війну, діяльність штучного інтелекту або генетично сконструйованого вірусу. Хокінг закликав людей бігти з планети і наполягає на необхідності створити технології для далеких космічних польотів. Разом із тим, фізик констатував, що за минулі 50 років наука просунулася вперед, а людство наблизилося до розуміння Всесвіту.

 

Кінець світу прогнозували століттями екстрасенси і чарівники, маги та ворожки, астрологи та вчені. Пророцтва Нострадамуса свідчать, що кінець світу буде вже в 2250 році, а причина катастрофи планетарного масштабу - ядерна війна. З якої причини і як саме це станеться, у Нострадамуса немає пояснень.


За прогнозами Едгара Кейсі з Америки, якого вважають найзагадковішим пророком XX століття, кінець світу настане у 2120 році. Ще в 1936 році він передбачив, що людство загине в результаті небувалих сплесків землетрусів, які практично повністю зруйнують всі материки.


Ну, а за пророцтвами Ванги з Болгарії, люди загинуть не від землетрусів, а від всесвітнього потопу. Спричинить потоп зіткнення Землі з астероїдом, який прилетить із космосу. При зіткненні дрібні частинки пилу піднімуться в атмосферу і закриють Сонце на довгі роки, не лишивши жодного шансу на виживання. Врятуватися не вдасться нікому, адже живі організми - рослини і тварини - не зможуть жити без сонячного світла. Це призведе до їх повного вимирання. Така ж доля чекає і людей.


Загалом, якщо говорити про прогнози кінця світу, які не збулися, їх тисячі – і з конкретною датою, і без дати, і з астероїдом, і з ядерною війною … Найвідоміша дата - 6 червня 2006 року, кінець світу, пов'язаний з поєднанням чисел дати (6,6,06), числом Звіра. Чого тільки не вигадають! І добре, що всі ці дати – лише дати календаря.

 

Тим не менше… Ми запитали у цікавих людей: «А щоб зробили Ви, якби знали справжню дату кінця світу?»

 

Леонід Швець, заступник головного редактора «Газети по-київськи»:

 

 

Якби мені раптом стала відома дата кінця світу, я б, у першу чергу, з'ясував, чому саме мені і чи я раптом не з'їхав із глузду.

 

Вікторія Марюха, керівник гуртка у Вербівському сільському будинку культури

 

 

Мабуть, ця подія мене б все ж таки налякала, бо я останнім часом все частіше говорю рідним, що люблю їх і стараюся проводити більше часу разом. Почала б насолоджуватися такими банальними речами, такими, як дощ за вікном (чи сніг), мальовничими вуличками, затишними парками, зоряним небом уночі. В останній день свого життя я б подякувала Богу та батькам за життя, друзям - за щасливі та смішні моменти, вчителям (не лише шкільним, а людям, котрі справді мене чомусь навчили) - за уроки, людям, яких я люблю, - за те, що дозволили себе любити, а людям, що люблять мене - за їхню безмежну та щиру любов. А ще я попросила б вибачення за все погане і у тих, у кого потрібно. Сподіваюся, вони мені б вибачили. А якщо чесно казати, я не вірю в кінець світу.

 

Олександр Човган, президент President у RIA Media Corp

 

 

Я вважаю, що Стівен, на жаль,у силу своїх фізичних даних бачить світ більше в негативних тонах. Що ж стосується моєї думки, ми вже дуже скоро будемо бігати по чистому повітрю, кататися на велосипедах, а навколо їздитимуть електромобілі. Світ об'єднається в потужні структури, і це зупинить війни. Все буде добре:)

 

Валерій Баранов, голова Запорізької ОДА в березні-жовтні 2014 року

 

 

Я би був ближче до дітей і онуків.

 

Світлана Філоненко, культорганізатор у КБК «Гірник»

 

 

Інколи мені здається, що Україна зараз - це те, що буде в усьому світі після кінця світу. Не треба жодних вірусів. Нам боятись нічого, будемо жити, як і жили.

 

Підсумок: пророцтва про кінець світу існуватимуть доти, поки існує суспільство, адже кожному поколінню треба мати свою страшилку.

 


 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)