Оріхівський коледж запрошує на День відкритих дверей Есть фото

20 Березня 2019 15:16  0  2369

На правах рекламиОріхівський коледж запрошує на День відкритих дверей

Оріхівський коледж запрошує 30 березня 2019 року о 9 годині на День відкритих дверей випускників 9-х, 11-х класів та професійних ліцеїв

 

Навчальний заклад готує фахівців кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" на денній та заочній формах навчання за спеціальностями:

 

Агроінженерія (Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва)

 

Менеджмент (Організація виробництва)

 

Облік і оподаткування(Бухгалтерський облік)

 

Маркетинг (Комерційна діяльність)

 

Заняття проводяться в трьох навчально-лабораторних корпусах, в яких розміщені 18 лабораторій, 21 кабінет, бібліотека з читальним залом, чотири комп’ютерні класи з виходом в Internet . Коледж має навчально-виробничі майстерні, три спортивні зали, два сучасні гуртожитки, їдальню.

 

Коледж має прекрасну спортивну базу загальною площею 700 кв.м, яка налічує три спортивних зали, сауну, душові кімнати, спортивний майданчик та стрілецький тир. Створена система з фізичного виховання, яка передбачає утвердження здорового способу життя, забезпечує розвиток молодої людини. На базі спорткомплексу функціонують секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, міні-футболу, вільної боротьби, гирьового спорту.

 

Після насичених занять студенти повертаються до другої домівки – у гуртожиток. Коледж має два п’ятиповерхових гуртожитки на 220 місць кожний. Студенти проживають у блоках по 2 і 3 чоловіка. Кухні облаштовані сучасними електроплитами, на кожному поверсі є мікрохвильові печі.

 

Телефон приймальної комісії: 0502508625

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

 

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)