Кого з пологівців відсторонили від роботи за відсутність вакцинації

8 Листопада 2021 11:43  0  1917

На районіКого з пологівців відсторонили від роботи за відсутність вакцинації

Відсьогодні, 8 листопада, в Україні відсторонили від роботи без збереження зарплати чиновників та працівників освітніх закладів, які відмовляються вакцинуватися. Винятки - якщо вже є перша доза щеплення, протипоказання чи людина нещодавно перехворіла на COVID-19. Щоб відсторонити невакцинованих від роботи, керівник підприємства чи установи повинен підписати внутрішній наказ. Скільки таких у Пологах?


Відповідно до постанови Кабміну, певна категорія пологівців, серед яких державні службовці та працівники навчальних закладів, що відмовляються або ухиляються від проведення щеплень проти COVID-19, вже відсторонені від роботи без отримання зарплатні. Ба більше, Фонд соціального страхування (ФСС) не оплачуватиме їм лікарняні у випадку хвороби.


У Пологівській громаді загалом від обмежень постраждало 43 працівники освітянської сфери. За даними відділу освіти, на роботу не вийшло 22 працівники закладів загальної середньої освіти, 17 працівників закладів дошкільної освіти і 4 працівники закладів позашкільної освіти. 


Кандидатів на усунення від роботи у Пологівській РДА немає. Колектив райдержадміністрації вакцинований на 88.4%. Інші або хворіють або мають довідки про протипоказання до вакцинації. І тільки у відділенні Більмака, від роботи відсторонили 2 працівники, повідомили у Пологівській РДА.


Варто зазначити, що у постанові Кабміну обмежень щодо роботи невакцинованих працівників органів місцевого самоврядування немає. 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
11
Сміх
16
Жах
34
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)