Дмитро Кобець облаштував на подвір’ї казковий ботсад (ВІДЕО) Есть видео

23 Жовтня 2021 09:30  0  4037

Знай нашихДмитро Кобець облаштував на подвір’ї казковий ботсад (ВІДЕО)

Коли любов до рослин перетворює тебе з підприємця на садівника та фаната садових справ. Це історія про жителя м. Пологи. За 5 років чоловік перетворив свою земельну ділянку на справжній ботанічний сад.

 

 

Більшість знають чоловіка як підприємця та мало хто знав, що за парканом свого будинку він творчо реалізує мрію життя – райський куточок на подвір’ї.

Господар засадив ділянку різноманітними деревами, кущами, хвойними та квітами, зробив еко-озеро і тепер його не зупинити. Скоро на ділянці з’явиться водоспад, басейн, а наразі вже з’явилися й споруди з артбетону, повідомляє ТВ-5

 

Підтримала ідею та допомогла реалізувати мрію дружина Наталія. Перейняла на себе частину бізнесу та стала натхненницею і незамінною помічницею на ділянці.

Подружжя зізнається, що не проти у майбутнього перетворити свій райський куточок на бізнес-проєкт та почати розвивати зелений туризм у Пологах, але для цього мають реалізувати ще багато планів на ділянці.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

68
Супер
4
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)