Що почитати цієї зими пологівським чоловікам

2 Січня 2015 22:39  0  1239

Живемо вдомаЩо почитати цієї зими пологівським чоловікам

Цієї зими частенько вимикають світло і буває, що не знаєш, чим зайнятися. А зараз ще є й вільний час є, бо вихідні дні. Тому пропоную вам вбити час за читанням книг, а якщо маєте планшет, то можна знайти їх електронні версії.

 

Ось вам п’ятірка цікавеньких романів для пологівських чоловіків.


Харукі Муракамі – Норвезький ліс


Роман, названий на честь однойменної пісні "Бітлз", повідає про неабияке життя Тоору Ватанабе. Головна частина – спогад героя про студентство в Токіо другої половини 20 століття. Як і водиться, в ці роки у молодих людей трапляється і перше кохання, і перші розчарування, і навіть втрати. З тонкою гранню вуличної філософії та побутової мудрості Муракамі описує, як впливають ті чи інші події на долі людей. Приваблює і те, з якою тремтливістю письменник ставиться до деталей: від захоплюючих дух пейзажів до емоцій героїв. Трохи сентиментально, але вельми корисно для розуміючих хлопців.


Курт Воннегут - Колиска для кішки


Цей роман приніс Воннегута світову популярність. Зробивши ставку на філософський підхід до життя, автор переносить нас у світ своїх фантазій, де найнебезпечнішим винаходом є "лід-дев'ять". Що це і хто став його відкривачем? Прочитавши "Колиска для кішки", ти відповіси на це та на багато інших питань. Світ науки завжди цікавив Воннегута, а в цьому романі особливо чітко розкривається значимість експериментів і ступені відповідальності за наслідки.


Джонатан Сафран Фоер - Повна Ілюмінація


Книги Фоера дивовижні за своєю жвавістю і барвистістю і "Повна Ілюмінація" не виняток. У цьому романі так багато значущого і серйозного приховано за простим життєвим гумором. У героях можна дізнатися себе, рідних і сусідів по сходовій клітці, а особливості менталітету і сленгу додають гостроти і непідробних емоцій від прочитання. Екранізація під назвою "Світло навколо" якнайкраще передає пригодницький дух роману, головну роль тут зіграв Елайджа Вуд.


Філіп Дік – Чи сняться андроїдам електровівці?


Ще один науково-фантастичний роман, ніяк не пов'язаний з відомою операційною системою. Варіація на тему майбутнього, де в 2021 році одна з головних цінностей – наявність домашньої тварини. Так, після "Завершальної світової війни" люди живуть далеко не в кращих умовах, рятуючись від згубної дії радіації і намагаючись відновити гармонію з природою. А ще тут є біженці з інших планет, яких майже не відрізниш від людей, "мисливці за головами", які ловлять цих штучних людей... Загалом, цілий фантастичний світ, який цікаво досліджувати.


Джек Лондон - Мартін Іден


Один з найсильніших романів Лондона повідає тобі історію моряка, який зміг переступити через себе і досягнути головної мети в житті. Своїм прикладом Мартін доводить усьому світові, що навіть простак з бідної сім'ї може стати багатим і знаменитим. Багато в чому книга автобіографічна: сам Джек Лондон досяг успіхів у літературі після багатьох перипетій долі. Про професії моряка і робочого пральні автор знає не з чуток, звідси і непідробне співпереживання герою. Образ коханої Мартіна, Руф, також взятий з реального життя: музою стала Мейбл Епплгарт, перше кохання Джека Лондона.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)