Любов до країни викладена у книзі Есть фото

7 Червня в 17:24  0  534

Події містаЛюбов до країни викладена у книзі

Сьогодні, 7 червня, пройшла презентація книги «З Україною в серці» народного депутата І скликання, письменника і автора кількох видань
Олександра Білоусенка.


Книга стала результатом багаторічної роботи Олександра Федоровича. В ній автор ділиться своєю життєвою мудрістю, відстоює інтереси нашої держави. Піднімає і аналізує питання, пов’язані з процесом націотворення.


Під час свого виступу Олександр Білоусенко акцентував увагу на проблемі того, що на жаль, далеко не кожний громадянин України спілкується рідною мовою. Так склалося історично. Але ніколи не пізно виправити цю помилку:


- Нація може бути створена тільки на базі єдиної мови – державної! Тому є незмінна формула : мова – нація – держава. Мова – це фундамент побудови держави. Україна – це держава - носій української мови!, - ділиться своїми поглядами з присутніми автор книги.

 

Захід відбувся в центральній районній бібліотеці, зібравши разом культпрацівників, державних службовців, бібліотекарів, ветеранів праці, вчителів, молодь. Були присутні і місцеві поети Ольга Яланська, Наталія Шумілова.


Свої виступи присутнім дарували і творчі колективи Поліг, вихованці школи мистецтв.


Зі словами подяки та побажаннями творчих успіхів автору виступили і почесні гості: голова Пологівської районної державної адміністрації Крупський Артур Євгенович, депутат Запорізької обласної ради Андрій Чеберко, помічник депутата Запорізької обласної ради Олега Закарлюки – Тетяна Яковенко, Павло Журавльов.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)