У полоні друкованих літер: які книги читає гуляйпільська молодь

26 Грудня в 02:08  0  169

Новини ГуляйполяУ полоні друкованих літер: які книги читає гуляйпільська молодь

Вважаєте молодь не читає? Дарма. До прикладу, гуляйпільска молодь частенько заходить до бібліотеки задля того, щоб взяти ту чи іншу художню книгу.


Як повідомляє Наталя Кірієнко, завідуюча відділом обслуговування Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В.Діденка, читають, здебільшого, «програмну» літературу: українські та зарубіжні художні твори. Окрім класичних творів обирають фантастику та пригодницьку літературу.


Не оминає молодь сповнені пригод, неповторної філософії та дещо містичні твори популярного бразильського письменника Пауло Коєльо. Також віддає перевагу творам французького письменника, володаря багатьох літературних премій Мішеля Уельбека, зокрема роману «Елементарні частинки».

 

Користується попитом роман української письменниці та журналістки Ірен Роздобудько «Ґудзик 2», де герої першого роману «Ґудзик» переживають події, які трапились на сході країни.

Серед літератури, обов’язкової до вивчення за навчальною програмою, молодь читає твори Івана Франка, Бориса Грінченка, Володимира Винниченка, Федора Достоєвського. А от кількість читаючої молоді у порівнянні з минулими роками не збільшилась, говорять у бібліотеці.


В мережі Інтернет гуляйпільська молодь рекомендує до прочитання, переважно, класичну літературу. Симпатію молодих читачів завоював німецький автор Еріх Марія Ремарк. Твори цього письменника не залишають байдужими читачів.


Також привертає увагу молоді науково-фантастична розповідь «Квіти для Елджернона» Деніела Кіза. Ця книга захоплює від початку та до самого кінця, не даючи читачу права сподіватись на чудо.
Подобається молоді сповнена загадок та містичних історій трилогія американського письменника Ренсома Ріггза «Будинок дивних дітей».


Не лишається осторонь популярний роман «Кульбабове вино», автор Рей Бредбері. Також не залишилась без уваги серія романів «Гарі Поттер» англійської письменниці Джоан Роулінг.


Гуляйпільська молодь зазначає, період зимових свят – гарна нагода перечитати будь-яку зі згаданих книг. Адже це дійсно цікаве та корисне заняття.

 

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)