Мінкульт України закупив більше тисячі книг для дітей про одностатеве кохання

27 Січня 2021 15:25  0  1003

ОсвітаМінкульт України закупив більше тисячі книг для дітей про одностатеве кохання

За рахунок держбюджету Міністерство культури України і «Український інститут книги» придбали 1240 примірників книги «Принцеса + принцеса: довго і щасливо».

 

Книга видана у вигляді коміксу на тему ЛГБТ-відносин.

 

Дітям від 5 років пропонується ознайомитися з історією про двох дівчат, яка закінчується їх весіллям.

 

У Мінкульті підтвердили, що книги дійсно були придбані за державний рахунок і поширені серед дитячих і шкільних бібліотек по всій Україні.

 

Однак уточнили, що список закупленої літератури був затверджений ще Кабміном Гройсмана.

 

 

Раніше ми писали про прогресивний Нью-Йорк або як на пологівчанку із Америки ополчилися геї та прихильники ЛГБТ-спільнот

 

Пологівчанка, яка вже давно подорожує світом, проживає в різних країнах, а наразі — у Нью-Йорку, опублікувала у своєму Інстаграм сторіс, які викликали досить бурхливі емоції. У відео вона показала дитячу книжку, у якій за допомогою казки розповідається про гомосексуальне кохання. Там же вона і висловила думку про те, що не розуміє, навіщо дітям у настільки ранньому віці потрібні такі історії.

 

Дуже швидко це відео почали поширювати між собою користувачі. Дехто навіть завантажив їх собі, склеїв 15-секундні ролики в один та розіслав у закордонних чатах. Так ця відео-реакція швидко розлетілася світом: у коментарях зібралися люди із Литви, Швеції, Росії та інших країн. Як розповіла нам авторка відео, в Англії його навіть супроводили англомовними субтитрами.

 

Реакції були досить різними: хтось підтримав, хтось обурився, хтось почав навчати і занурюватися у “прогресивне” законодавство Америки. Після цього, не очікуючи такого ажіотажу, пологівчанка записала два відеозвернення до аудиторії, де пояснила свою позицію:

 

“Я ніколи не була проти ЛГБТ-спільнот. Мало того, маю багато друзів такої орієнтації. Єдине, чого я не розумію, навіщо про це говорити у такому ранньому віці?”

 

За словами жінки, проти неї ополчился геї не тільки Америки, а і “всі російськомовні геї планети”.

 

“Російськомовні геї в основному намагаються переїхати жити в ті країни, де їм дають “зелене світло”. В Америці, наприклад, вони легко можуть отримати політичний притулок, набагато легше, ніж інші люди. І після міграції вони, з мого досвіду, автоматично починають ненавидіти людей із тієї країни, з якої їм довелося виїхати. На мою думку, так відреагували, бо я українка. Опублікувала б таке відео американка, на неї б ніхто й уваги не звернув”.

 

Коментаторами були російськомовні люди із країн ближнього і далекого сходу, арабських країн, Прибалтики, всієї Європи і навіть Австралії, серед них досить багато підлітків. Сама авторка пояснює це тим, що юне покоління дуже часто сидить в інтернеті, де йде “пропаганда” ЛГБТ+ повним ходом. Крім того, на думку жінки, багато хто просто вирішив "засвітитися" в коментарях, щоб привернути до себе увагу і набрати побільше фоловерів.

 

“Я ніколи не ділю людей за расою, кольором шкіри, віросповіданням, сексуальною орієнтацією і т.д. Я всіх завжди розумію і нікого ніколи не засуджую. Для мене є тільки хороші або погані люди, і тільки це важливо”, — наголошує пологівчанка.

 

Психологиня Оксана Самохіна пояснила, що такі книжки — зовсім не пропаганда. У Нью-Йорку вони, чи у Пологах, це просто ще один спосіб розповісти дитині про такий тип стосунків між людиною. Ці поняття в жодному разі не нав’язуються: батьки можуть зробити самостійний вибір, коли про це говорити. Якщо хтось не знає, як про це розповісти, можна скористатися такою книгою.

 

“Одностатеві стосунки сьогодні — нормально. Тому такі книжки теж. Я раджу займати в цьому питанні нейтральну позицію”.

 

Заперечувати ЛГБТ+ стосунки не варто. Головне для батьків - прийняти це і бути готовим правильно пояснити дітям. Щодо підлітків-коментаторів Оксана пояснила:

 

“Підліткові ЛГБТ+ прихильності — досить спірне питання. По-перше, це часто перехідний вік, який у всіх проявляється по-різному. По-друге, просте бажання виділитися і заявити таким чином про себе. Крім того, велику роль відіграють гормони. Що відбувається в сім'ї? Які ведуться розмови? Тут варто стати на бік дитини, говорити з нею, звертатися до спеціаліста за підтримкою у тому разі, якщо самостійно такі розмови не йдуть. Але в жодному разі не відпускати ситуацію”.

 

А якщо батьки надто консервативних поглядів, а дитина заявила про те, що є ЛГБТ+, що робити?

 

— Вирішити для себе: ви за чи проти своєї дитини. Якщо ви хочете, щоб дитина була з вами, потрібно її прийняти і забути про свої консервативні погляди. Спілкуватися потрібно через прийняття і пам'ятати, що вам дорожче: дитина чи ваші принципи.

 

Отже, дитячі книжки про гомосексуальні стосунки — не пропаганда. Це вибір батьків щодо способу донесення сучасних стосунків, норм сьогодення і прогресивної спільноти. Єдине, що залежить від батьків, — обізнаність дитини, прийняття можливого вибору та любов, яку потрібно проявляти всіма можливими способами.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
35
Сміх
38
Жах
63
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)