Розміри та форми пологівських томатів продовжують вражати Есть фото

29 Липня 2019 15:36  0  2910

Живемо вдомаРозміри та форми пологівських томатів продовжують вражати

Аграрії скаржаться на неврожайний рік та несприятливі погодні умови. Проте є серед пологівців щасливчики, які на своїх земельних ділянках власними руками створюють справжні чудеса.

 

На противагу картоплі, що в цьому році дійсно не вродила, урожай помідорів радує око. За словами наших земляків, щоб добитися плідного врожаю, треба максимум зусиль докласти, а головне - цю кропітливу справу треба любити, тоді і результат перевищує всі очікування.

 

У родині пологівців Миколи й Тамари Клименків другий рік поспіль на ділянці ростуть справжні помідори-гіганти. 

 

"Наш урожай. Кілограмових гігантів немає, як у тому році, але теж нічогенькі..." - пише в мережі Тамара Клименко

 

На наше запитання, як досягти такого результату, голова родини відповідає, ніякого секрету немає - лише правильний полив (рослину не рекомендую дуже заливати водою), підживлення органікою, мульчування соломою, пасинкування та підвязування рослин.

 

Ми не перший рік висаджуємо самостійно пророщену з насіння розсаду в такий собі рів. У ньому і волога затримується, і бур'яни не шкодять. З насінням вже давно визначилися.

 

Родина Клименків надає перевагу сортам “Волове серце”, “Космонавт Волков”, “Цукровий гігант”, “Азорський”, “Де Баро”. Насіння замовляють через інтернет.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

41
Супер
2
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)