Волохата гостя у ваших садах

3 Травня 2018 12:35  0  1804

Живемо вдомаВолохата гостя у ваших садах

З настанням сприятливої для життя комах температури, прокинулися не лише корисні, а й шкідливі представники цього класу.

 

Оленка волохата – на перший погляд кумедна назва для шкідника, проте якщо розібратися детально, то перед нами постає однин із найнебезпечніших та найлютіших жуків, який може за максимально короткий проміжок часу знищити увесь цвіт плодових дерев, а це - невиправні наслідки у вигляді повної втрати майбутнього врожаю.

 

Шкодить жук і цвіту кульбаби, тюльпанам, магноліям, нарцисам, піонам, цвіту полуниці, яблуні, груші, абрикосу, черешні, вишні, персику та інших кісточкових рослин.

 

Жук-бронзовик відноситься до “майських” жуків, взимку проживає в ґрунті, де і ночує та ховається від холоду та опадів.

 

Знищити волохача практично неможливо!

 

Для боротьби з личинковою стадією шкідників, розвиток яких пов'язаний з грунтом (хрущі, дротяники) застосовують інсектициди (хімічні та біологічні засоби для боротьби зі шкідниками).

 

В умовах приватного сектора жуків струшують з квітучих дерев на розстелену плівку, а потім знищують.

 

Цікавий факт
Доведено, що ці комахи полюбляють синій та блакитний кольори. Тому підприємливі господарі під квітучими деревами ставлять ємності (миски, каструлі чи відра) синього кольору з водою. Замість того, щоб сідати на квітки, комахи падають в ємності і гинуть.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)