Старий клен пускає коріння під хату і «б’ється» током

16 Травня 2013 11:51  0  3598

Запитай у "РАЙОНКИ"Старий клен пускає коріння під хату і «б’ється» током

Що робити, якщо біля вашого будинку росте дерево, яке зачіпає лінії електромереж, а його коріння скоро може пробити дерев’яну підлогу в хаті?! З таким питанням до нас звернулась читачка Надія Оленюк.

 

Старий клен висотою, як 5-поверховий будинок вже більше 50 років стереже будинок за адресою: вул. Крупської,195 (м-н Пологи-5). І все ніби-то нічого, дерево розкішне, величаве. Але його пишне віття гойдається між численними проводами, а тому коли дроти мокрі від дощу – дерево може током вдарити.

 

- Ми живемо в цій хаті вже 23 роки, - розповіла Газеті постійна читачка Надія Оленюк, місцева мешканка мікрорайону Пологи-5. – Коли ми сюди переїхали, дерево вже було велике. Після дощу воно «б’ється» током, а біля двору й діти гуляють. Та й уявіть собі, яке коріння в цього дерева… Може й підлогу нам пробити в хаті. Декілька років тому ми зверталися за допомогою до міської ради... Нам треба знати до кого в цій ситуації звертатися та чи зможуть нам допомогти його прибрати.

 

Газета звернулася до начальника Пологівського РЕМу Сергія Косьминіна. Керівник зазначив, що працівники РЕМу можуть звільнити лінії електромереж від гілля дерева (спиляти гілки). Для цього мешканцям будинку, біля якого росте клен, потрібно написати заяву з відповідним проханням. А ось, повністю зрубати дерево вони не зможуть. Такими питання займається «Житло-Сервіс» та міська рада.

 

У свою чергу, Олександр Луценко, начальник «Житло-Сервісу» зауважує, що зрубати зелене і не сухе дерево, майже, не можливо. Для вирішення цього питання потрібно отримати дозвіл в Запорізькій екологічній інспекції та дозвіл у міській раді.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)