За ним - реальні справи

16 Жовтня 2020 15:05  0  1990

Рупор часуЗа ним - реальні справи

Канидат у депутати Пологівської районної та Запорізької обласної рад від політичної партії «За майбутнє»

 

Анатолій Григорович КЛЕШНЯ - голова Гуляйпільської районної ради. Народився 29 червня 1956 року в м. Гуляйполе в багатодітній сім'ї робітників. Закінчив Донбаський інженерно – будівельний інститут, «інженер – будівельник».

 

Трудову діяльність розпочав в 1975р. З 1977р. по 1991р. працював на Гуляйпільському заводі сільгоспмашин, де пройшов шлях від інженера – технолога до начальника відділу капітального будівництва. З 1995р. по 2004р. - комерційний директор приватного підприємства «ЕТЛ». З 2004р. по 2010р. - заступник голови Гуляйпільської РДА. А з 2010р. по травень 2015 року працював в м. Пологи на ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод», в т. ч. начальником відділу капітального будівництва.

 

21 травня 2015 року Указом Президента України А. Клешню призначено головою Гуляйпільської РДА. А вже через півроку депутати районної ради виявили йому довіру і обрали головою Гуляйпільської районної ради.

 

На посаді голови районної ради йому довелося взяти на себе, з різних причин, виконання додаткових повноважень, в тому числі підготовку проектної документації, що дало змогу привести до необхідного технічного стану об’єкти закладів соціальної сфери: освіти, культури, охорони здоров’я, які багато років вже потребували уваги.

 

В умовах постійної недостатньої державної медичної субвенції для КНП «Гуляйпільська ЦРЛ» доклав великих зусиль аби не тільки утримати лікарню, а і значно поліпшити її матеріально - технічний стан.

 

Також велику увагу приділяв Анатолій Григорович ремонту автодоріг загального користування. Зокрема, вжито заходи та в 2020 році забезпечено:
- поточний середній ремонт автодороги державного значення Т-04-01 на ділянці Гуляйполе-Пологи, яка включена в Президентську програму «Велике будівництво»;
- ямковий ремонт автодороги державного значення Т-08-14 Омельник - Гуляйполе;

 

Пріоритети на наступні роки по Пологівському району:
• вирішення питання зайнятості населення та подолання безробіття шляхом створення нових підприємств та робочих місць, залучення інвесторів;
• покращення автобусного сполучення в межах району шляхом введення додаткових рейсів та нових маршрутів, відновлення прямого автобусного маршруту Гуляйполе (АС) – Пологи (АС);
• поточний середній ремонт автодоріг державного значення Т-04-01 на ділянках Пологи – Токмак та Гуляйполе - с. Нове Запоріжжя, а також Т-04-08 на ділянці Оріхів – Токмак, ремонт та будівництво інших об’єктів транспортної інфраструктури;
• оновлення лікарень та підтримка закладів освіти,
• програма газифікації та водопостачання сіл,

 

Будемо вдячні Вам за підтримку кандидатури Анатолія КЛЕШНІ. У нього є чітка програма дій, знання, досвід, бажання працювати. За ним – реальні справи. Разом ми зробимо наші міста та села комфортними для життя.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)