Ювілей «Золотого ключика»: 10 років плідної праці Есть фото

27 Липня в 09:33  0  685

КультураЮвілей «Золотого ключика»: 10 років плідної праці

Всі ми чудово знаємо про танцювальний колектив «Золотий ключик». Цього літа команді виповнилося 10 років. Завдяки перемозі у фестивалі в Болгарії, вони виграли сертифікат на публікацію в журналі продюсерського центру Санкт-Петербурга «Північна зірка». Відтепер маємо статтю-історію і читаємо її першими.

 

 

Шлях колективу почався ще в 2008-му році. Це був спортивний зал Пологівської школи №2, амбітна і палаюча ідеєю Алла Володимирівна Карпенко та 30 дітей, охочих спробувати себе в хореографічному мистецтві.

 

Тоді, на самому початку, у команди не було власного танцювального класу, верстатів і дзеркал. Учасники займалися в звичайному спортивному залі, приносячи з дому килимки для гімнастики. Такий шлях загартував усих учасників «Золотого ключика». Сьогодні діти займаються в повністю обладнаному приміщенні.

 

Зараз в команді 60 учасників. Дві молодші групи ( «Смішарики» і «Бусинки») займаються в школі №2, а старші групи ( «Мальви» і «Маргаритки») працюють на базі Будинку культури «Гірник».

 

Чому саме «Золотий ключик»?
(Тут і далі відповідає Алла Володимирівна)

 

— Золотий ключик - це той самий інструмент, з яким можна прийти в ту «країну», де всі щасливі і ніхто нікого не ображає. При цьому потрібно докласти зусиль і попрацювати над собою. Як і в хореографії.

 

Особливого ​​відбору для вступу в колектив немає. Як і зовнішньої конкуренції. Відбір - в найсильніших, конкуренція - тільки з самим собою. Головне кредо «Золотого ключика» - «бути завтра краще, ніж сьогодні».

 

Орієнтований колектив на народну хореографію. Звідси і повна назва: хореографічний ансамбль народного танцю «Золотий ключик». Вражає вміння передати колорит та душу народу і при цьому розповісти цікаву історію. Прекрасно танці доповнюють костюми, дизайнером яких є Алла Володимирівна. Хоча, іноді, учениці і самі вносять свої пропозиції-штрихи. Грамотно підібраний і музичний супровід.

 

Що для Вас танець?

 

— Роки систематичної наполегливої ​​роботи. І якщо ось, вже протягом 10 років, я спілкуюся з дітьми за допомогою танцю, то можу сміливо говорити: танець - моє життя.

 

Вже зараз «роки систематичної наполегливої ​​роботи» колективу починають приносити свої плоди.

 

Цього року ансамбль отримав відразу два Гран-прі: на Всеукраїнському фестивалі «Барвиста Хортиця-2018» і Міжнародному фестивалі в Болгарії.

 

У колективі є три солістки: Анастасія Солодка, Олександра Плетінь, Маргарита Чуб. На фестивалі в Болгарії дівчата встигли голосно заявити про себе: Анастасія отримала Гран-прі, а Олександра і Маргарита -призові 2 і 3 місця.

 

Якими трьома словами Ви можете охарактеризувати своє дітище?

 

— Моя друга сім'я.

 

Алла Володимирівна говорить, що зараз абсолютно всю себе віддає колективу. Вважає, що як педагог має завжди бути прикладом для дівчаток: повна сил, мотивації і постійно йде вперед, не зупиняючись ні на хвилину. Саме тому учасниці працюють над собою, відточують свої вміння і перемагають на фестивалях.

 

А ми з вами, шановні читачі, орієнтуючись на запал і ентузіазм творчого колективу, відчуваючи на собі бризки цього енергетичного «фонтану», розуміємо, що хочеться жити, ще багато під силу, і ще - можемо!

 

Автор: Євгенія КЛЮЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)