Як доставляють пенсію пологівським пенсіонерам

10 Квітня в 11:31  0  882

На районіЯк доставляють пенсію пологівським пенсіонерам

Найбільша категорія ризику зараження коронавірусною інфекцією - люди старші 60-ти років. Багатьом з них пенсії приносять листоноші до будинку. Під час карантину надійний захист останніх питання не тільки їх особистого здоров'я, а й тих літніх людей, з якими вони постійно контактують.

 

Тож в яких умовах працюють пологівські листоноші та як пенсіонери отримують свої пенсії дізнавалися журналісти газети.

 

- "Листоноші забезпечені захисними масками, рукавицями, антисептиками, деякі з них вже мають в наявності захисні халати та окуляри. Також працівники “Укрпошти” проводять пояснювальні переговори з тими пенсіонерами, які закріплені за кожним з них, стосовно звернення до свого сімейного лікаря у випадку підозри на захворювання, - повідомила начальник відділення поштового зв'язку “Оріхів-4” Людмила Шапошнікова

 

У випадку захворюваності пенсіонер може подати лист прохання до поштового відділення аби пенсію отримала одна з довірених осіб, діти або родичі.

 

В свою чергу ми відправляємо цю заявку на розгляд до Київського контакт центру і отримуємо дозвіл на такий спосіб отримання пенсії. Довірена особа приходить з пакетом документів до відділення пошти, йде перевірка документів та дозволу, а потім проходить процедура передачі пенсії. Для перевірки ми телефонуємо до пенсіонера та запитуємо чи були передані йому кошти, - продовжує очильниця відділення. 

 

Пенсіонери з розумінням відносяться до правил особистого захисту. Листоноші в свою чергу усвідомлюють, що вони мають контакт з різними домівками, тож перед входом в окрему домівку ретельно дезінфікують робочі речі."

 

Щоб заразитися коронавірусом і ходити нікуди не треба. Джерелом коронавіруса може стати як пенсіонер так і сам листоноша, якщо він недостатньо захищений. І гроші, які він принесе і відлічить, та й ручка, якою пропонують пенсіонерам розписатися. Звичайно кожен з нас повинен усвідомлювати міру відповідальності за своє особисте здоров'я та за безпечність ближнього.

 

Інакше, від такої самоізоляції просто не буде сенсу.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
1
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)