Бережімося: кір вже у Пологах!

15 Січня в 16:46  0  2255

Здоров'яБережімося: кір вже у Пологах!

Днями раніше, а точніше минулої п'ятниці до Пологівської лікарні поступив хворий з підозрою на кір.

 

Ми дізнатися про достовірність інформації звернувшись до Тетяни Одинець, завідуючої епідвідділом Пологівської СЕС. Виявляється хвилюватися є чому!

 

Перший занедужавший у Пологах – студент, повідомляє Тетяна Сергіївна, який приїхав з Одеси, де контактував, на його думку, із хворим. До речі, Одеська область є епідеміологічно несприятливим регіоном країни.

 

За словами лікаря, діагноз чоловікові поставили клінічно (за наявністю відповідних симптомів), а лабораторно має підтвердитися або навпаки - спростуватися лише через тиждень-півтора.

 

У Запорізькій області станом на 9 січня зафіксовано 231 випадок захворювання. Слід відмітити і захворюваність серед медичного персоналу – 33 особи.

 

Найбільші спалахи кору зафіксовано у Запорізькій, Дніпровській, Одеській та Івано – Франківській областях. В зоні ризику знаходяться не лише не щеплені діти, а й дорослі люди.

 

Нагадаємо, якщо людина не імунізована, вона не захищена. Є люди, які не пам'ятають чи щеплені вони від кору. Для того щоб це визначити, необхідно взяти виворотку крові на стійкість імунітету до імунокерованих інфекцій.

 

- «Чим вищі захисні титри у крові людини, тим вища ймовірність що людина захищена», - зазначає Тетяна Одинець.

 

Вакцина є у Пологах є у достатній кількості. Якщо ви або ваша дитина не щеплені – не гайте ні секунди – мерщій на вакцинацію і будьте здорові!

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)