У Запорізькій обласній лікарні карантин через кір

6 Грудня в 07:31  0  332

У регіоніУ Запорізькій обласній лікарні карантин через кір

У відділенні пульмонології Запорізької обласної лікарні зафіксували перший випадок кірової пневмонії

 

Кількість людей, заражених на кір в Запорізькій області продовжує зростати. Нагадаємо, спалахи були зареєстровані в смт Кушугум і в Запоріжжі.

 

Сьогодні в Запорізькій обласній лікарні зареєстрували перший випадок захворювання корьевой пневмонією. Про це «Індустріалке» повідомила директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Вікторія Клименко.

 

- Ми маємо спалах кору, яка зафіксована в Запорізькому районі, в смт Кушугум, де захворіли школярі, - зазначила Вікторія Клименко. - Спалах спостерігається і в Запоріжжі. Сьогодні зафіксовано перший випадок корьевой пневмонії в пульмонологічному відділенні Запорізької обласної клінічної лікарні. Пацієнт зараз переведений в інфекційне відділення, а пульмонологія закрита на карантин. Туди не будуть надходити нові пацієнти і лікарі відстежуватимуть стан всіх хворих.

 

Кірова пневмонія була встановлена, після того, як людини госпіталізували в обласну лікарню. Через деякий час після цього у нього проявилися характерні симптоми кору.

 

На 4 грудня в Запорізькій області було зафіксовано 153 людини, які підхопили кір. З них 77 осіб - в Запоріжжі, 75 - в Запорізькому районі (40 - в смт Кушугум) 1 людина - в Вільнянську.

 

В якості профілактичних заходів кращий варіант - це вакцинація всіх груп населення. Однак провести її з таким розмахом неможливо - вакцини в такому обсязі немає.

 

- Спалах кору в Запоріжжі і в інших областях України - це наслідки того, що в нашій країні довгий час не було вакцини від кору взагалі, - підкреслила Вікторія Клименко.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)