У Пологах зафіксовано ще один випадок кору! Захворів 11- місячний малюк

18 Березня в 16:43  0  1214

Події містаУ Пологах зафіксовано ще один випадок кору! Захворів 11- місячний малюк

У Пологах зареєстровано ще один випадок захворювання на кір, 15 березня. Дитина, якій ще не виповнилось і року перебувала у тісному контакті з хворим на кір, внаслідок чого і виникло зараження. Дитя було не привите - вакцинація розпочинається лише з року, його госпіталізовано і призначено лікування.

 

Наприкінці минулого року у грудні місяці на Пологівщині було зафіксовано два випадки захворювання на кір. Це були дорослі, які не пройшли вакцинацію. Ще два випадки захворюваності зафіксували вже в 2019 році: у січні на кір захворів пологівець, який приїхав із Західної України, інший - 11- місячний малюк.

 

Лікарі зазначають, що на Пологівщині років зо п'ять взагалі не було випадків захворювання на кір. А активізацію даної хвороби в нашому регіоні, як і по всій Україні, пов'язують з відмовою населення вакцинуватися.


У кожному регіоні України сьогодні реєструються випадки захворюваності кору, у тому числі зі смертельними випадками. Лише за лютий місяць у Запорізькій області зареєстровано 292 випадки. З них дорослі - 193 і 99 - діти.

 

- Спалах кору дав наявний прошарок не імунних людей. Завдяки міграції населення, ризик розповсюдження даного захворювання в тому числі і в нашому районі залишається, - пояснює лікар - епідеміолог Тетяна Одинець.

 

Основний акцент лікар робить на необхідності проведення щеплення людям, які такого не мають. Для цього потрібно відвідати свого сімейного лікаря і переглянути щеплювальний анамнез. Пологівці віком до 30 років мають можливість зробити безкоштовне щеплення у Пологівській ЦРЛ. Вакцини у лікарні достатньо!

 

У порівнянні з іншими районам області, у нашому районі не спостерігається високого підйому захворюваності на кір, - зазначає лікар. Розвінчує Тетяна Одинець і міфи стосовно передачі інфекції:

 

- Контактні особи не є епідемічно небезпечними, особливо ті хто мають необхідні щеплення. Кір передається лише від хворої людини до здорової! Допоки людина не захворіє на кір, вона не є небезпечною для оточуючих, навіть якщо мала контакт з хворим. Інкубаційний період хвороби триває від 1 до 21 дні. Лікують кір симптоматично, універсального лікування при хворобі не має, - говорить лікар.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
32
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)