В Україні на третину подорожчає коньяк

10 Січня в 09:44  0  299

На Вкраїні та у світіВ Україні на третину подорожчає коньяк

Підвищення ціни очікується вже в лютому

 

Акцизні збори на коньяк з 1 січня 2018 року в Україні зросли на 20%, а з лютого ціни на кінцеву продукцію можуть піднятися на третину. Про це йдеться в законі про внесення змін до Податкового кодексу України на сайті Верховної Ради.

 

Відзначається, що новий акцизний збір на імпорт коньяку становитиме майже 127 гривень на 100 відсотків спирту. Таким чином, ціна на лікеро-коньячні вироби в лютому може піднятися на третину.

 

Тим часом, акцизи на інші види алкогольних напоїв залишилися на рівні 2017 року. Експерти Мінекономрозвитку стверджують, що політика уряду, спрямована на підвищення імпортних зборів, призводить лише до появи безконтрольного ринку сурогатного і контрабандного алкоголю. Тіньовий ринок алкогольних напоїв у країні на сьогодні складає до 60 відсотків.

 

Востаннє ціни на алкоголь в Україні піднімалися в жовтні 2017 року на 18%.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 10.01.2018 12:23
Вуголь подорожчав-лісопосадки почали знищувати, коньяк та інші спиртні напої подорожчали-альтернатива в виді цукру та дріжджів знайтеться, заводи-фабрики понищили ,-в українців, щоб копійку для сім'ї заробити- теж альтернатива знайшлася, тепер розбудовуєм Польщу та Росію.
Що (кого) вибрали собою керувати-від тих і маємо таке.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)