Відомий актор хоче провести кінофестиваль Сацького у Пологах

18 Вересня в 07:48  0  1850

КультураВідомий актор хоче провести кінофестиваль Сацького у Пологах

Нещодавно до нашої редакції надійшов цікавий лист від пологівського режисера-аматора Романа Кологойди.

 

Хлопець брав участь у Міжнародному кінофестивалі в Маріуполі “Кіно і Ти”, де презентував свій фільм та отримав диплом учасника. Але, крім цих приємностей, талановитий пологівчанин мав ще й змогу поспілкуватися з цікавими людьми та переглянути роботи інших учасників.

 

“На фестивалі було дуже багато іменитих членів журі, серед яких Вілорій Пащенко, один із героїв фільму "В бій ідуть одні старики". Як відомо сценарист цієї легендарної стрічки Олександр Степанович Сацький, уродженець міста Пологи”, — поділився хлопець.

 

Роман дізнався, що Вілорій Пащенко був у добрих стосунках із відомим сценаристом. В розмові актор поділився, що має ідею створити справжній кінофестиваль у Пологах, присвячений Олександру Сацькому.

 

І хоча хлопець зосередив увагу актора на тому, що в Пологах мало хто знає про Сацького, маємо питання до вас, громадо: чи чекаєте ви на такий захід у нашому місті?

Чи хотіли б ви проведення кінофестивалю у нашому місті?

 

 

Нагадаємо, що Олександр Сацький — відомий радянський сценарист, найбільш відомий за картиною “В бій ідуть одні старики”. Народився він у нашому місті Пологи, навчався у ВДІКу та обіймав посаду редактора та сценариста у Київській кіностудії ім. Довженка.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

43
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)