Що таке кінезіологічне тейпування? Чи застосовують його в Пологах? Есть фото

19 Вересня в 13:51  0  799

На правах рекламиЩо таке кінезіологічне тейпування? Чи застосовують його в Пологах?

Кінезіологічне тейпування (мультітейпінг) – це терапевтичний метод відновлювального лікування, заснований на природних методиках оздоровлення організму. Методи тейпування засновані на активізації нервової та кровоносної систем. Даний метод винайдений на основі досліджень в області кінезіології, що визначає важливість руху м’язів й тіла в процесі оздоровлення та повсякденному житті людини. М’язи не тільки розподіляють рух тіла, але й також контролюють циркуляцію крові у венах, лімфатичні потоки та температуру тіла. Порушення функцій м’язів призводить до різних захворювань.

 

Кінезіотейпи - це еластичні клейкі стрічки, виконані з 100% бавовни та покриті гіпоалергенним клеючим шаром на акриловій основі, який активізується при температурі тіла, крім того, завдяки бавовняній основі самих пластирів, вони не заважають регулярному надходженню повітря для м’язів і відведення з них випарів. Цей еластичний пластир можна носити, не знімаючи протягом 5 діб, а також приймати з ним душ і плавати в басейні.

 

Область застосування тейпів – це болі всіх типів, профілактика, післяопераційне та посттравматичне лікування, ортопедія, спортивна фізіотерапія, лімфологія, неврологія, гінекологія, педіатрія.

 

Під час використання кінезіо тейпа:

 

• Знижуються спазми, біль і втома в м’язах тіла;
• Зменшуються набряки, запалення, гематоми;
• Поліпшується кровообіг і лімфотік;
• М’язовий тонус підтримується на необхідному рівні, причому амплітуда руху абсолютно не обмежується;
• Травмовані м’язи в меншій мірі скорочуються;
• Виключається можливість розтягнень м’язів;
• Прискорюється процес відновлення м’яких тканин організму;
• Відновлюється гнучкість і рухливість всього організму

 

Унікальність тейпу:

При використанні кінезіо тейпів позитивний ефект досягається вже через півгодини після його накладення на тіло людини і діє 24 години протягом 5-7 днів.

 

Чи використовують цей метод в Пологах?
Цей метод набирає обертів також і в нашому місті. Дуже популярний серед молоді, а особливо спортсменів, так як у них велике навантаження на м'язи, а за допомогою кінезіотейпів тонус м язів підтримується на необхідному рівні. Та на жаль великий відсоток населення, ще не чули про цей диво метод, а деякі самі намагаються наклеяти тейпи, та не отримавши очікуваного результату розчаровуються.

 

 

Для кінезіологічного тейпування потрібні знання та спеціаліст, який Вам правильно зробить дану процедуру. У нашому місті вже є такий спеціаліст – це Василець Анастасія. Вона детально проконсультує, надасть правильні рекомендації та головне правильно нанесе кінезіотейпи на проблемні зони. Як правило , ці клейкі стрічки наносять на декілька зон одночасно, тому Ви можете скористатися акцією від Анастасії 2+1 (нанеси кінезіотейпи на 2 зони, та третю отримай у подарунок). Демократичні ціни!

 

Телефон для довідок 099-175-27-46

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)