Кількість загиблих у пожежах на Пологівщині зростає

21 Січня в 14:56  0  1265

На районіКількість загиблих у пожежах на Пологівщині зростає

За підсумками 2019 кількість пожеж на Пологівщині значно зросла. Невтішна статистика і з постраждалими від вогню. Найчастішою ж причиною загорянь є необережне поводження з вогнем, наголошують надзвичайники.


За повідомленням Пологівського районного сектору Головного управління ДСНС України в Запорізькій області протягом 2019 року на території Пологівського району виникло 114 пожеж (113 за аналогічний період в 2018 року).


Найбільша кількість загорянь сталася у Пологах. Тільки за останніх три місяці 2019 року у місті зафіксували 40 пожеж, це 35% від загальної кількості. У період 2015-2019 їх було аж 227! Найменше пожеж протягом минулого року зазнали Вербівська сільська рада, Григорівська і Костянтинівської.


З кожним роком у наслідок пожеж помирає все більше пологівців. За останній рік загинуло десять людей, для порівняння, у 2018 році - троє чоловік. За останні шість років через пожежу загинуло 30 осіб. Жахлива статистика говорить проте, що найбільша кількість людей гине в стані алкогольного сп’яніння – 93,0 % від загальної кількості.


Найпоширеніші причини виникнення пожеж залишається - необережне поводження з вогнем. Наприклад, при палінні цигарок, спалюванні сміття та інше. Кількість пожеж за цієї причини весь час зростає. За 12 місяців 2019 року через необережне поводження з вогнем виникло 77 пожеж, за такий же період 2018 року, їх кількість становила 73.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
16
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)