Пологівські лікарні отримали кейси вимірювального обладнання

14 Лютого в 07:45  0  719

Здоров'яПологівські лікарні отримали кейси вимірювального обладнання

У вівторок та середу, 11-12 лютого, в Запоріжжі відбувся дводенний тренінг з використання вимірювальної техніки «Набору першої допомоги з енергоефективності»

 

Участь у тренінгу взяли представники лікарень, які займаються питаннями енергоменеджменту та відповідальні особи за енергоефективність у секторі охорони здоров’я в муніципалітетах - міста Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Пологи та Токмак.

 

Пологівську громаду представили начальник відділу енергоменеджменту, енергоефективності та інвестицій Пологівської міської ради Наталія Копил, завідувачі по господарству КП «Пологівський ЦПМСД» та КУ «Пологівська залізнична лікарня» Наталія Цикало та Олександр Кіба.

 

 

Під час проходження тренінгу учасники навчилися користуватися приладами «Набору першої допомоги з енергоефективності», який дозволить більш ефективно здійснювати управління будівлями та виконувати моніторинг енергоспоживання, повідмляють у Пологівській міській раді.

 

Підсумком тренінгу стало вручення сертифікатів та кейсів вимірювального обладнання з «Набору першої допомоги з енергоефективності», які перейдуть на баланс медичних закладів, а також форми введення даних.

 

Кейс представляє собою комплект вимірювального обладнання і містить:
• кліщі струмові та мультиметр;
• газоаналізатор для CO2;
• анемометр;
• реєстратор температури та вологості;
• люксметр;
• пірометр.

 

Крім того, в рамках проєкту учасники зможуть отримувати кваліфіковані консультації від експертів Центру ресурсоефективного та чистого виробництва з питань енегрозбереження та енергоефективності.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
12
Сміх
6
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)