Дешевше на 50%... Чи стане картопля доступнішою для пологівців?

21 Липня в 08:29  0  1216

На районіДешевше на 50%... Чи стане картопля доступнішою для пологівців?

У зв'язку з аномальною спекою, пологівці почали викопувати картоплю. Аргументують, що тримати бульбу у землі вже немає ніякого сенсу - бадилля висохло, а самому коренеплоду почали дошкуляти шкідники.

 

Сьогодні в більшості областей України досить хороший урожай. Червень стане вирішальним місяцем по урожаю цього коренеплоду. Схоже, що опадів буде досить. У тих регіонах, де картопля є основною культурою, за попереднім прогнозом буде хороший урожай картоплі, і ми зберемо його на 50% більше, ніж минулого року», —  коментує Іван Томич, голова Союзу українського селянства. За його словами, це безпосередньо вплине на цінову політику. У порівнянні з минулим роком картопля буде на 40−50% дешевше - розповідає Томич.

 

У цьому році картопляний врожай на порядок кращий, аніж торік, але до відмінного йому ще далеко - стверджують пологівці.

 

За словами земляків, холодна весна вплинула на сходи картоплі і загострення хвороб, важливо постійно заважали проривати бур'ян.

 

Зараз ціни на бульбу середнього розміру варіюють від 10 грн за кг. Чи буде ціна знижуватися – пологівці не впевнені – «можливо на гривню-дві, але дешевити з нею точно не будуть» - говорять земляки.

 

Серед найулюбленіших сортів пологівських господарів - "Королева Анна", "Білосніжка", "Сорокаденка", "Лимонка", "Нестерянка".

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
6
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)