У Запорізькій області школи закривають на карантин

20 Грудня в 08:00  0  470

У регіоніУ Запорізькій області школи закривають на карантин

У Запоріжжі, Бердянську і Мелітополі з 20 грудня навчальний процес в загальноосвітніх школах припиняється у зв'язку із зростанням рівня захворюваності учнів.

 

Про це кореспондентові Укрінформ повідомила заступник начальника управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної і вищої освіти Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Валентина Хіврич.

 

«У зв'язку з різким зростанням рівня захворюваності серед учнів прийнято рішення про припинення навчального процесу у всіх загальноосвітніх школах на території великих міст Запорізької області – школи Запоріжжя, Мелітополя і Бердянська завтра, 20 грудня, йдуть на карантин», - повідомила Хіврич.

 

За словами прес-секретаря мера Запоріжжя Ольги Мешок, відповідне розпорядження мер Запоріжжя Володимир Буряк підписав у понеділок ввечері.


«Сьогодні мер Запоріжжя підписав розпорядження про закриття всіх загальноосвітніх шкіл і позашкільних установ міста на карантин на період з 20 грудня до особливого розпорядження», - повідомила вона.

 

За словами прес-секретаря, дитячі садки продовжать працювати, але в дошкільних установах вводиться посилений протиепідемічний режим.

Аналогічна ситуація в Бердянську. За словами заступника мера Юлії Дойнової, закрити всі школи Бердянська на карантин було вирішено сьогодні також у зв'язку із зростанням числа хворих школярів.


«В цілому в загальноосвітніх навчальних закладах міста внаслідок хвороби зараз відсутні 17,6% учнів, проте в окремих навчальних закладах і класах число хворих – близько 30% і є стійка тенденція зростання рівня захворюваності саме серед школярів. Тому прийнято рішення про припинення навчального процесу на період з 20 по 23 грудня включно», - повідомила Дойнова.

 

За її словами, дошкільні установи Бердянська, де число хворих близько 7%, на карантин закриватися не будуть.

 

У Мелітополі карантин в школах введено на період з 20 по 24 грудня.

 

«На сьогодні епідеміологічний поріг в Мелітополі перевищено на 48%. Хворіють 2319 городян, з яких більше половини, – школярі», - повідомили в Мелітопольському відділенні Запорізького лабораторного центру МОЗ України.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)