В Україні нашестя ОСЬ ЦЬОГО! Отрута в 15 разів сильніша, ніж гримучої змії

19 Липня в 08:18  0  1874

У регіоніВ Україні нашестя ОСЬ ЦЬОГО! Отрута в 15 разів сильніша, ніж гримучої змії

Департамент охорони здоров’я Запорізької міськради повідомив, що високі середньодобові температури літа сприятливі для розвитку павуків каракуртів, збільшення їх чисельності, тому зросла і ймовірність неприємних зустрічей з ними.

 

Але небезпека чекає на людей не тільки на Запорожжі, а й по всій Україні.

 

«Для того, щоб уникнути небажаних зустрічей, слід знати, що в умовах нашої області все більше каракуртів, їх гнізда, яйцекладки, мають вигляд кульок світло-солом’яного кольору (7-15 мм у діаметрі), виявляють на присадибних ділянках, городах, в бадиллі квасолі, картоплі, помідорів та інших культур, іноді павуки заповзають в дачні будиночки», — зазначили у відомстві.

 

Городянам радять уважно оглядати одяг і взуття, а також місця відпочинку.

 

Крім того, рекомендується збирати врожай у господарських рукавичках: помітивши сплетену павутину, обережно розгляньте, поруч може сидіти каракурт — павук чорного кольору з кулястим черевцем 10-20 мм з червоними крапками.

 

У самця вони зберігаються все життя, самка після спарювання червоних точок на черевці немає. Зазначимо, отрута каракурта в 15 разів сильніша, ніж отрута гримучої змії.

 

На місці укусу залишається маленька червона цятка, що швидко зникає, але через 10-15 хвилин з’являються прояви отрути: сильні болі в області грудей, живота, попереку, судоми, запаморочення, блювота, характерне посиніння обличчя, оніміння кінцівок, можлива втрата свідомості. Часто настає сильне психічне збудження, страх смерті і не без підстави (смертність від укусів каракурта становить від 4% до 6%).

 

Департамент охорони здоров’я попереджає, що накладати джгут і висмоктувати отруту неприпустимо. Потерпілого необхідно напоїти водою або чаєм і як можна швидше доставити в найближчий лікувальний заклад.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)