Кольорова є потужним антиоксидантом, а кольрабі схожа на велику редьку (ІНФОГРАФКА)

28 Лютого 2016 14:01  0  2138

Живемо вдомаКольорова є потужним антиоксидантом, а кольрабі схожа на велику редьку (ІНФОГРАФКА)

Яка капуста корисніша?

 

Останнім часом зацікавилася здоровим харчуванням. В пошуках знайшла корисну статтю про капусту. До речі, теза про те, що від великого споживання капусти у дівчат ростуть груди, весела, але… не правдива. А ось те, що цей овоч багатий на цілу низку вітамінів – це істина правда.

 

Так ось, будь-яка капуста корисна. Кожна з дев'яти видів цього овоча - білокачанна, кольорова, червонокачанна, брюссельська, брокколі, савойська, пекінська, кольрабі та навіть морська - представляє собою джерело вітамінів і мікроелементів. Правда, у кожного виду - свої «фішки» і свій набір корисних речей. Але їх об'єднує одне: в будь-який капусті дуже багато вітаміну С, який допомагає нормально функціонувати всім органам і системам, і незамінного при запальних процесах.

 

КРІМ ТОГО…

 

 

Тим не менш корисна капуста в Пологах і коштує не копійки. Наприклад, червонокачанна – 14-15 грн. за кіло, пекінська – 21 грн., білокачанна – 10-12 грн. Однак краще витратити гроші і купити корисну їжу, ніж продукт напічканий «Ешками» чи стабілізаторами. Харчуймося правильно!

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)