Військовий капелан із Поліг Володимир Болєстєв в АТО «воює» молитвою Есть фото

19 Листопада в 10:56  0  1077

Знай нашихВійськовий капелан із Поліг Володимир Болєстєв в АТО «воює» молитвою

«Бесіди, молитви, пісні... Важкі сповіді, знову молитви і довгі розмови. У кожного біда своя і одна на всіх війна. А над усим Святий і Всемогутній Бог. Усе під контролем», - написав сьогодні на своїй сторінці у «Фейсбуці» військовий капелан із Поліг Володимир Болєстєв. Він вкотре поїхав в АТО лікувати душі солдат.

 

Також через «Фейсбук» Володимир звернувся до своїх друзів з проханням молитовної допомоги.

 

«Менший синочок (1,5 рочки) зламав 2 кістки на лівій руці. Я знаходжуся в АТО, дружина залишилася сама поряд з проблемою», - написав Володимир.

 

Бажаємо земляку витримки. Нехай Бог допомагає йому під час поїздок в зону АТО та береже його родину.

 

Про Володимира Болєстєва ми вже писали на сторінках своєї Газети.

 

Нагадаємо, він пастор баптистської церкви, батько 9 дітей, став військовим капеланом та по сумісництву волонтером у грудні 2014 року. Зараз же він і медик, і психолог, і волонтер, і, звичайно ж, священик.

 

Володимир вступив до лав Першого українського батальйону військових капеланів через групу у соцмережах після кількох тижнів волонтерської діяльності. Почав спілкуватися зі священнослужителями Києва, Бердянська, Енергодара, Токмака та проводити спільні зустрічі із пораненими бійцями. Примітно, що до батальйону входять представники різних церков і конфесій.

 

Володимир Болєстєв вже не вперше на передовій. Допомагає бійцям у зоні АТО морально пережити війну та навіть проводив служіння в окопах. Його молитва і слова підтримки в нелегкі хвилини допомогли не одному українському воїну після поранення відчути в собі сили боротися далі.

 

Найчастіше військові питають у Володимира: «Я вбиваю, як мені з цим жити?»

 

- Вони хочуть знати, як далі жити з війною всередині себе. Нерідко доводиться відповідати на емоційне та волаюче питання: «Де був твій Бог, коли на наших очах помирали товариші?» Завжди важко відповідати на ці питання, але Бог допомагає знайти нам в собі сили, щоб відповісти… Хто порушує Божу заповідь «Не вбий» - той, хто прийшов проливати кров на чужу землю, чи той, хто готовий віддати своє життя за Батьківщину? Солдати завжди самі відповідають на своє запитання: вбиває той, хто прийшов вбивати, а не той, хто захищає свою сім’ю, своїх друзів, свою країну, землю. Бути захисником – задача кожного чоловіка, а армія – це захисний організм держави. Не всі віруючі зі мною погодяться, але особисто я у кожному українському воїні бачу Христа. Вони так само саможертовно служать українському народу, не зважаючи на біль, страх, зраду, і віддають свої життя за кожного з нас, як колись це зробив Христос. Тож, перше, що я кажу солдатам при зустрічі - «Дякую!» За те, що вони є, за те, що готові за мене віддати своє життя, щойно одягли військову форму.

 

Володимир зізнається, що іноді після розмови із бійцем «зриває дах» від емоцій, адже від того, що інколи розповідають солдати, волосся стає дибки.

 

- Часто солдатам доводиться бачити пекло, як воно є, тож нам, тим, хто живе мирним життям, не можна про це забувати. Військовим потрібна наша психологічна підтримка - вона не менш важлива за їжу та одяг.

 

Усе нові і нові обличчя бачать військові капелани, їх місія не закінчиться доти, доки триватиме війна. А, скоріше за все, і після її закінчення.

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)