Каховська епопея пологівців Есть фото

2 Серпня в 09:29  0  1341

Знай нашихКаховська епопея пологівців

Наші літні походи минулих років були дуже цікавими і насиченими подіями. П’ять років поспіль від’їжджав на два – три тижні сам чи з групою дітей у Карпати, на Урал, Кавказ. Цього року планувався похід на Алтай, але через низку причин не склалося. Ну нічого страшного, гори від нас нікуди не підуть.


Недовго думаючи, прийняли рішення провести водний похід по Каховському водосховищу. Здається, й поруч, а коли зануришся у деталі, то виходить, що нічого й невідомо про район подорожі та характер води. Одразу стає цікаво.

 

Я та мої вихованці, цьогорічні випускники, з котрими і провів найкращі дальні походи, двічі вигравши Чемпіонат України з пішохідних походів, здійснили тижневу водну подорож.

 

Вирушивши із Запоріжжя  в районі Жданівського пляжу, оминувши Хортицькі плавні та    о. Білий плавним ходом, сковзаючи веслами по воді, ми долали кілометри шляху, проходячи чисельні заплави жовтого латаття, що милувало око. За селом Червонодніпровка перейшли в Марганцевський район Дніпропетровської області, а біля села Добра Надія, рухаючись паралельно високовольтній ЛЕП, що перекинулась на правий берег Дніпра,  здійснили найскладніший перехід у район Енергодара. Слід враховувати силу течії, вітру, висоту хвилі та рух суховантажних кораблів, чий фарватер прийшлося перетинати. Проминули Дніпрорудне, Василівку, нескінченну залізницю, що йде вздовж лінії водосховища, і ось знову дніпровські плавні. 

 

Але не все було так яскраво. Сидячи в одному положенні цілий день, відчуваєш оніміння п’ятої точки опори, велике навантаження на руки й плечі, відсутня можливість пришвартуватися до берега через укріплення берегової лінії, чисельні хмари комарів, особливо в дніпровських плавнях... Та це все дрібниці. Головне, що прохід пройшов вдало, емоцій залишилося вдосталь.

 

Шкода прощатися з дітьми – сподвижниками, з якими пройшов більше 1000 км та пліч-о-пліч подолав не одну  перешкоду. Тепер їм час вирушати в самостійне життя. Хай їм щастить! Всі знають:  походи не закінчуються – вони тільки розпочинаються.

 

Сергій ГОРУЛЬКО

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)