В Кабміні придумали, як не допустити подорожчання газу для населення

11 Жовтня в 07:18  0  918

На Вкраїні та у світіВ Кабміні придумали, як не допустити подорожчання газу для населення

Міненерговугілля запропонувало змінити період, на основі якого здійснюється розрахунок значення ціни газу на рівні імпортного паритету

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості розробило і подало на розгляд Кабінету міністрів України проект урядової постанови, якою вносяться зміни у формулу розрахунку вартості газу для населення і теплокомуненерго таким чином, щоб нинішнє значення цієї ціни не збільшувалося на період опалювального сезону 2017-2018 років.

 

Про це на сторінці у соцмережі Facebook повідомляє прес-служба Міненерговугілля. Кабмін має компенсувати "Нафтогазу" збитки від поставок газу населенню «Міністерство енергетики та вугільної промисловості подало на розгляд Кабінету міністрів проект постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 №187»..

 

Відповідно до запропонованого Міненерговугілля розрахунку, ціна газу на період з 01.10.2017 р. по 01.04.2018 р . становитиме 5223,06 грн. без ПДВ, що лише на 5,6% більше від поточної ціни. Оскільки розрахункова ціна не перевищує 10% від поточної ціни, немає підстав для її перегляду на опалювальний сезон 2017-2018 року», - йдеться у повідомленні. Також повідомляється, що міністерство запропонувало змінити період, на основі якого здійснюється розрахунок значення ціни газу на рівні імпортного паритету, і використовувати діапазони дат з 1 квітня по 1 жовтня 2016 року і з 1 квітня по 1 липня 2017 року.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)