Отримати чуже житло у спадок - реально, якщо...

22 Жовтня 2013 11:31  0  4752

Запитай у "РАЙОНКИ"Отримати чуже житло у спадок - реально, якщо...

Днями до редакції звернулось молоде подружжя, яке не має власного житла. За їх словами, батьки дружини запропонували доглядати за подружжям похилого віку із правом у майбутньому отримати їхнє житло. Щоправда, вони не знають, яким чином це оформити, який договір слід укласти. Відтак, якими мають бути умови догляду?

 

Слово експерту

 

«Районка» звернулась із запитанням до юриста Валерія Богдана. Він порадив подружжю звернутися за допомогою до нотаріуса.

 

 

- Згідно із чинним законодавством, а саме зі статтею 744 Цивільного кодексу України, який регламентує правовідносини довічного утримання (догляду), подружжя може претендувати на житло тих людей, якщо договір між двома сторонами буде нотаріально закріплений. За договором довічного утримання (догляду), одна сторона, відчужувач (у цьому випадку подружжя похилого віку), передає другій стороні, набувачеві (молодому подружжю), у власність житловий будинок, квартиру або їхню частину, інше нерухоме або рухоме майно, яке має значну цінність. Натомість, набувач зобов’язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно.

 

Тож, якщо подружжя похилого віку не проти такого договору, радимо молодим людям звернутися до нотаріуса, який і допоможе укласти договір довічного утримування із подальшим унаслідуванням житла.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)