У Запорізькій області учасники АТО з інвалідністю отримають компенсацію на придбання житла. Серед них - пологівець

14 Серпня в 14:17  0  1552

На районіУ Запорізькій області учасники АТО з інвалідністю отримають компенсацію на придбання житла.  Серед них - пологівець

Запорізькі учасники АТО-інваліди війни III групи вперше отримають компенсацію на придбання житла. Про це повідомляється на сайті обласної адміністрації. Компенсація на придбання житла цій групі людей, які потребують поліпшення житлових умов або придбання житла, буде надана вперше.


У департаменті соцзахисту ОДА склали список військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції і мають статус інваліда війни III групи, учасника бойових дій і потребують поліпшення житлових умов у Запорізькій області.


Поки що в цьому списку зазначено 28 осіб. Із них 14 проживають у Запоріжжі, четверо - у Бердянську, двоє - у Василівському районі, по одному - у Мелітополі, Пологівському, Приазовському, Новомиколаївському, Мелітопольському, Гуляйпільському, Більмацкому і Оріхівському районах.


Компенсацію їм буде надано протягом поточного року. За попередніми даними, перші ключі від житла планується вручити у жовтні.


За інформацією Пологівського УСЗН, у Пологівському районі цього року заплановано за рахунок коштів обласного бюджету в рамках обласної програми «Назустріч людям» придбати житло для одного учасника АТО, інваліда ІІІ групи, який стоїть на квартирному обліку. Для цього при Пологівській РДА буде створена спеціальна комісія.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)