Із наближенням свята, в Пологах зростають ціни на цитруси

21 Грудня 2020 11:57  0  1107

Події містаІз наближенням свята, в Пологах зростають ціни на цитруси

Передноворічний ажіотаж стимулює подорожчання мандаринів і апельсинів в Пологах. Традиційно, напередодні новорічних свят спостерігається підвищення ціни на такий товар.


Як відзначають продавці цитрусових, через збільшення закупок, ціни на даний товар підвищили оптові ринки. Ціни ростуть, незважаючи на сезонне збільшення поставок даних фруктів.


Так, за тиждень мандарини подорожчали в середньому на 10%. І на сьогоднішній день роздрібні ціни на них варіюються в межах 30 - 45 грн / кг. Апельсини продають по 35 - 50 грн / кг. Найдешевші серед цитрусів - лимони. У магазинах міста їх можна купити за акційними цінами від 20 - 28 грн/ кг. На ринку лимони коштують дорожче - від 35 гривень за кіло.


Пік поставок, як власне і продажів цитрусових в Україні традиційно припадає на грудень. Основними постачальниками новорічних фруктів на український ринок виступають Грузія і Туреччина, також завозиться дана продукція і з Єгипту.


Варто відзначити, що в аналогічний торішній період вартість мандаринів озвучувалася в середньому на 16% дешевше, ніж сьогодні. Апельсини за рік подорожчали в середньому на 30%. Таку цінову різницю, ключові гравці ринку, пояснюють річною зміною курсу долара по відношенню гривні.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
10
Сміх
24
Жах
26
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)