Їй вдячні клієнти за душевність та людяність

10 Квітня в 15:04  0  1110

Знай нашихЇй вдячні клієнти за душевність та людяність

Днями, до редакції «Районки» завітав пологівець, пенсіонер, який дуже просив звернути увагу на чудові якості жінки, яка працює в аптеці «Віола» в районі автовокзалу. Він приємно був здивований, коли ненароком забув гаманець майже з усією своєю пенсією у аптеці, а Наталія Сидорова віддала його з ввічливою посмішкою та приємними побажаннями. Геннадій Федорович дуже вдячний Наталії Віталіївні за чесність, небайдужість та культурне обслуговування.


- Я свою роботу дуже люблю, вона для мене рідна. У цій галузі я працюю ще з 2000 року, а в аптеці «Віола» - майже три роки. І за весь це час люди траплялись із різними проблемами, хворобами та культурою виховання. Проте, для мене, головне – надати їм хоч якусь моральну підтримку. Завжди сподіваюсь на те, що ліки, які в нас купують, допоможуть їм та вилікують. Хочеться, щоб клієнти лишались задоволеними та виходили з нашої аптеки з гарним настроєм, – розповідає Наталія Віталіївна.


Згадує жіночка, як мама їй говорила: «З людьми працювати дуже цікаво, але й дуже важко». Наталія Віталіївна ділиться, що на душі легшає, коли вона бачить посмішки привітних клієнтів, відчуває їх вдячність.


Хочеться, щоб у Пологах було більше таких людяних та професійних працівників, особливо у сфері обслуговування.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)