Яка ІТ-професія підходить персонально для вас?

26 Квітня 2021 06:37  0  403

Ноу-хауЯка ІТ-професія підходить персонально для вас?

Сьогодні не треба ходити в бібліотеку щоб знайти невідому нам інформацію. Завдяки всесвітній павутині не виходячи з дому ми в змозі дізнатися будь-яку інформацію. Чи то результати найсучасніших досліджень про ІТ-медицину, чи то рейтинг найзатребуваніших професій - бодай будь що.

 

Не дивуйтесь, але у своєму смартфоні ви також можете пройти короткий тест https://pathfinder.jobs/ru і з'ясувати яка ІТ-професія підходить персонально для вас.

 

Тенденції сьогодення і професії майбутнього вражають щороку і навіть частіше.


Крістофер Піссарідес, нобелівський лауреат з економіки, в лекції «Людський капітал після четвертої індустріальної революції» (Human Capital in the Fourth Industrial Revolution), говорить що залишилося зовсім небагато областей, де людину невдовзі витіснять роботи. Отже, такі сфери як: охорона здоров'я, освіта, гостинність, нерухомість, домогосподарство і персональні послуги - будуть залишатися під пильною увагою живих людей.

 

Експерти відзначають, що крім ІТ-професій найбільш затребуваними залишаються архітектори, здатні створювати будинки з використанням енергозберігаючих матеріалів.

 

Поряд з інтенсивним розвитком IT і еко-проектуванням активно розвивається сфера послуг. Суть роботи лікарів і вчителів також дедалі буде змінюватися. Механічну роботу, що забирає час і сили, будуть виконувати програми. Тому у фахівців залишиться більше часу на отримання додаткової освіти та вивчення нових методик. Продовжить розвиватися сфера онлайн-навчання.

 

Як у всьому світі, так і в Україні збільшується число людей, які отримують післядипломну освіту. Фахівці стають більш мобільними і відкритими до нових знань, постійно проходять онлайн-курси підвищення кваліфікації і перепідготовки. 

 

В майбутньому фахівцю потрібно буде все частіше поповнювати запас своїх особистих компетенцій, отримувати нові навички, які будуть актуальні і затребувані щоб стрімко розвиватися. Серед прогнозованих актуальних навичок для сучасних фахівців є:

 

  • системне мислення
  • екологічне мислення
  • програмування / робототехніка / штучний інтелект
  • робота в умовах невизначеності
  • міжгалузева комунікація
  • клієнтоорієнтованість і робота з людьми
  • управління проектами
  • мультикультурність і багатомовність

 

До речі, знання англійської мови перестає бути конкурентною перевагою на ринку праці, а стає необхідністю для будь-якого фахівця.


Отже, знаючи свіжі тенденції ринку праці, будьмо сучасноорієнтованими здесь

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)