Інклюзивно-ресурсний центр готується до відкриття

5 Вересня в 12:45  0  1139

ОсвітаІнклюзивно-ресурсний центр готується до відкриття

Інклюзивній освіті сьогодні надається велика увага на державному, обласному та районному рівнях, оскільки діти з особливими освітніми потребами мають право на здобуття освіти в колективі однолітків та соціалізуватися в суспільстві.

 

В приміщенні КУ “Пологівський заклад середньої освіти 1-3 ступенів №5” Пологівської райради Запорізької області готується до відкриття центр для дітей з особливими освітніми потребами.

 

На даний момент в освітньому закладі села Пологи під облаштування інклюзивного центру виділено кабінети, в яких вже завершено ремонт. Завезено спеціальне та корекційне обладнання - розповідає начальник відділу освіти Пологівської РДА Людмила Дорофеєва.

 

В інклюзивно-ресурсному центрі з дітьми працюватимуть спеціалісти, серед яких два практичних психолога, логопед, реабілітолог та дефектолог.

 

Центр буде визначати програми, за якими діти навчатимуться в загальноосвітніх закладах нашого району. Реабілітаційне та корекційне навчання у ресурсному центрі буде безкоштовним для всіх дітей з особливими освітніми потребами.

 

Основним завданням центру є проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програм навчання, особливості організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенціальних можливостей психофізичного розвитку дитини - коментує директор ІРЦ Юлія Тоцька

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)