Кабмін дозволив українцям користуватися інтернетом у літаку

18 Січня в 08:26  0  705

На Вкраїні та у світіКабмін дозволив українцям користуватися інтернетом у літаку

Відзначимо, мова йде про впровадження технології ESOMPs

 

Міністерство цифрової трансформації України анонсувало розширення діапазону частот для мобільного зв'язку, що дозволить користуватися інтернетом при перельоті літаком.

 

Деталі нововведення розкрили в пресслужбі відомства. Так, 15 січня 2020 року Кабмін схвалив постанову, якою вніс зміни до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот і Плану використання радіочастотного ресурсу.

 

У документі прописана можливість доступу до мобільного інтернету під час перельотів. Тепер авіаперевізники отримали законну можливість використовувати технології супутникового зв'язку і надавати пасажирам доступ в інтернет на всіх етапах – від посадки до прибуття.

 

Відзначимо, мова йде про впровадження технології ESOMPs. Це супутниковий радіозв'язок із використанням наземних станцій на рухомих платформах. Вони дозволяють розвивати велику швидкість інтернету (до 100 Мб/c) і забезпечувати більш стабільну роботу незалежно від кількості людей, які одночасно користуються послугами.

 

Також розширення діапазону позитивно вплине на появу якісного інтернету в маленьких селах і віддалених частинах країни.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)