Інтернатні установи Запорізької області отримали захисні костюми та маски - респіратори

22 Травня в 07:19  0  244

У регіоніІнтернатні установи Запорізької області отримали захисні костюми  та маски - респіратори

За ініціативи Міністерства соціальної політики України та за сприяння Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України було передано 100 захисних костюмів та 1500 масок-респіраторів інтернатним установам соціальної сфери області.


Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, зараз в цих установах перебуває і отримує послуги стаціонарного догляду 2,7 тисяч людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Для них створені комфортні побутові умови, налагоджено якісне харчування, надається кваліфікована медична допомога, організовано дозвілля та можливість займатись улюбленими справами.


Нині особлива увага персоналом приділяється дотриманню карантинних заходів, обумовлених епідемічною ситуацією, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV.

Отримані засоби індивідуального захисту потрібні в повсякденній роботі вказаних установ і стали вагомою складовою у забезпеченні умов карантину.


Нагадаємо, за оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на ранок 21 травня у Запорізькій області зареєстровано 398 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

 

За минулу добу зареєстровано 13 нових випадків захворювання.

 

На сьогодні в області одужало та виписано зі стаціонарів після негативних повторних обстежень на коронавірус методом ПЛР 214 хворих.

 


Джерело: uvpi@zoda.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
3
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)