Інженерненський дільничний інспектор взяв участь у конкурсі «Кращий за професією»

21 Травня в 14:06  0  1573

Знай нашихІнженерненський дільничний інспектор взяв участь у конкурсі «Кращий за професією»

Минулої п’ятниці, 17 травня, у Запоріжжі на базі навчального центру підготовки працівників органів внутрішніх справ ГУМВС України в Запорізькій області, пройшов конкурс «Кращий за професією» серед дільничних інспекторів.

 

Наш район представляв Андрій Лобода, дільничний інспектор села Інженерне, який у позаминулих роках займав призові місця на цьому конкурсі. Цього року, на жаль, фортуна Андрію Григоровичу не посміхнулася і перемога дісталася іншим дільничним.

 

Як Газеті повідомили у Пологівському райвідділі міліції, інспектори боролися за звання переможця у стрільбі з вогнепальної зброї, функціональних випробуваннях, а також фізичній підготовці.

 

Подолавши всі етапи, у впертій боротьбі, перемогу в конкурсі та звання «Кращого за професією» отримав лейтенант міліції Олександр Кавун, який працює дільничним інспектором у Токмацькому міському відділі міліції. За результатами змагань, друге місце зайняв дільничний інспектор Мелітопольського міськвідділу, лейтенант міліції Іван Глєбов, а третє місце зайняв дільничний інспектор Якимівського райвідділу, лейтенант міліції Володимир Кабанов.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)