Інспектор у відпустці - бур'янам цвітіння Есть фото

30 Липня в 11:26  0  1257

Події містаІнспектор у відпустці - бур'янам цвітіння

Настав сезон цвітіння алергенних рослин, таких як амброзія. І чомусь, замість їх знищення, спостерігаємо рясне розростання.

 

Небезпечна для здоров'я рослина височіє не тільки у безхозних місцинах, а й коло комунальних установ та приватних володінь. Потерпають від заростів і міські зливові каналізації (ливньовки), які мають вільно пропускати дощову воду. Хто повинен боротися бур'янами?

 

 

Директор КП “Благоустрій” Сергій Титюк, чиї працівники “воюють” з такими шкідниками, говорить, що зараз комунальники косять бур'ян на Пологах - 5.


Та нагадує: комунальні установи, як і власники приватних володінь зобов'язані наводити лад на прилеглих територіях, у тому числі і знищувати чагарники.

 

На початку серпня інспектор з благоустрою вийде на перевірку і в разі невиконання умов по знищенню бур'янів, буде виносити найсуворіші приписи порушникам та надавати роз'яснення стосовно прибирання прилеглих територій.

 

А допоки інспектор відпочиває - бур'яни квітнуть.

 

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
5
Сміх
8
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)