Більше 70 000 грн. на інклюзивне навчання

3 Квітня в 08:36  0  401

ОсвітаБільше 70 000 грн. на інклюзивне навчання

З обласного, а туди з державного бюджету на Пологівщину надійшла субвенція на підтримку інклюзивної освіти. Загалом з державного бюджету на Запорізьку область на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами надійшло 31 139 500 грн. Кошти розподілено між містами, районами та об’єднаними територіальними громадами області – на Пологівський район припало 70 292 грн.

 

Як вже неодноразово писали журналісти інтернет-порталу rayonka.com, із 1 вересня 2016 року року в Пологівській ЗОШ № 4 та Пологівському НВК відкрилися класи з інклюзивного навчання. В Пологівському районі затверджена програма інклюзивної освіти на 2016-2017 н/р, в якій зазначені основні пункти реалізації зміни: поетапне переведення учнів з індивідуального навчання в інклюзивні класи, підготовка відповідних кадрів, проведення семінарів, тренінгів для вчителів, активна робота з батьками дітей із порушенням психофізичного розвитку, комплектація класів, встановленні спеціального обладнання.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)